İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İstiharede Siyah Renk Görmek

İstihare Rüyası denilen ve namaz ve duadan sonraki gece görülen rüyada kişi yaşadığı yada niyet ettiği işe rüya görebilir. Bu rüyalarda kimi zaman farklı renkler karşısına çıkar. İşte bu renklerden biri de Siyah dır. Normal zamanda görülen rüyalarda olsun, İstiharede olsun Siyah Renk  Görmek hayra yorumlanmaktadır. Makam, şan, şeref ve servet sahibi olmaya delalet ettiği söylenen siyah renk, asil duruşu, terbiyeli, eğitimli, zerafeti, soylu bir kişiye yorumlanmaktadır. Bir başka anlamı da sahip olunan dünya malının da çokluğunu göstermektedir.

İstihareye yatarsınız bazen hemen rüya görür bazende göremezsiniz, bazende gördüğünüz rüyayı hatırlayamazsınız. Burada önemli olan rüyayı görüp görmemek değildir. Önemli olan kalbinizde niyet ettiğiniz işle akalı olarak oluşan olum yada olumsuz durumun varlığıdır. Diğer zamanlarda görülen rüyalarda olduğu gibi istihare rüyasında da siyah renk görmek hayırlı olarak tabir edilmektedir. Bir kişi niyetine yatılmış ise asalete ve soyluluğa, bir işe niyet edilerek yatılmış ise zenginliğe yorumlanmaktadır. Şüphesiz ki hey şeyin en doğrusunu hakkıyla bilen yüce yaratandır.

İstihare rüyasında Siyah Renkli nesnelerle birlikte Görmek, görülen eşyalara göre değişen yorumları vardır. Bu yorumlar yapılırken kişinin niyeti ve beklentisi nedir onun bilinmesi gerekir, böylece rüya tabir edilebilir. Bu yorumu yapacak olan kişinin de işin ehli olması önem arz etmektedir. Bunun yanında yorum yapılırken eğer rüyada görülen siyah rengin yayında belirgin başka renklerde var ise yapılacak yorum buna göre değişebilir. Bazı yorumlarda rüyada beyaz veya yeşil birlikte görülürse o işin hayırlı olacağına, siyah ve kırmızı birlikte görülürse şer olacağına işarettiği şeklinde yorumlanmaktadır. Ancak şunu hatırlatmak isteriz istihare yapmadan önce yapılacak işle alakalı olarak mutlaka işin ehli, sizi tanıyan, sözüne ve fikrine değer verdiğiniz kişiler ile mutlaka istişare yapmalısınız.

Bir yorum

  1. Ayşenur Ayşenur

    rüyamda istihareye yattığım kişi ile gece yürüyoruz gökyüzü simsiyah ve yağmur yağacak gibi bir hava var ama ben havayı çok seviyorum halimden memnunum o da memnun gibi duruyor.hiç konuşmuyoruz ben sadece bu havayı özledim diyorum.bi ara ayağım kayıyor bir ırmağa düşecek gibi oluyorum o hiç farketmiyor ama yürüyor.Ben ona hiç seslenmeden kendi kendime kalkıyorum.sonra tekrar yürüyoruz.Yanımızdan bir adamla iki köpek geçiyor.Biri dişi biri erkek.Yanımdaki kişi ben erkek olanım diyor.Köpekler belirgin şekilde krem renk.Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir