İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rüyada Aquaparka Gitmek

Ahmet Altınkılıç beyin sorusu;
Merhaba Rüyamda aquaparka gittiğimi ve orada kaydıraktan kaydığımı gördüm, kaydıraktan kayarken içimde bir ürperti hissettim sizce gördüğüm bu rüya ne anlama geliyor.? Her işimi yaparken istihare yapmak zorundamıyım ?

Cevap: Evvela rüyanızda aquparka gitmek orada eğlendiğinizi görmek, kaydıraktan kaydığınızı görmek eğlenceli vakit geçirmeye, hayattan keyif alan biri olduğunuza işaret edebilir. Ama ürperti konusuna gelince bu eğlencenin dikkat edilmesi gereken noktaları olduğunu içinizden aslında sizde geçiyorsunuz demektedir. Bazı anlarda tedirgin oluyorsunuz. Buda sizin bilinç altınızda kinin rüyada ortaya çıkış halidir. Aslında Bilinç altınız sizi uyarıyor

buy generic levitra

, yapmanız gerekeni araştırıp bulmanız ve nerede hatanız var ise düzeltmeniz gerekiyor.

Rüyada su kaydırağa görmek de gören kişinin karşısına çıkan durumlar karşısında verdiği farklı tepkilerden dolayı çok kötü ve zor durumlara düşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bazı üzüntü durumlar yaşadığına bundan sonra yapacaklarına karşı atacağı adımların önemli olduğuna işaret eder şekilde yorumlar bulunmakla birlikte şüphesiz en doğrusunu Allah bilir. Rüyada kaydıraktan düştüğünüz zamanda kişinin bulunduğu konumdan daha farklı ama birazda olumsuz bir konuma yer değişikliği olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Burada yaşanan olumsuzlukların kişinin kendi elleriyle yaptıklarının sonucu olduğunu söylemek gerekir. Rüya tabirlerine delil olan Hz. Yusuf kıssasında zindan da rüya gören kişiler kendi başlarına gelenlerin

, kendi kararları sonucunda olduğu anlatılmaktadır. Sonuç olarak da rüyalarında bu yaptıklarının bilinç altındaki yansımalarını rüyalarda görmektedir.

Rüyada Aquapark görmekte oradaki aktiviteler (kaydırak,havuz,dalga,piknik,düğün gibi) de kişinin kendisini görmesi de, bu açıdan değerlendirilmeli ve yorumlar yapılırken aquapark öncesinde ve sonrasın da yaptıklarının önemi büyüktür.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.